H.J. BAU

Máte otázku? Volajte alebo nám napíšte! Mobil: +421(0)905 311 705,  Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

hjlogo-malPonúkame všetky štandardné maliarske práce, od jednej izby, drobných malieb v rodinných domoch, cez maľby v bytových domoch až po maliarske práce v obchodných, priemyselných budovách a halách. Pri práci používame len kvalitné certifikované materiály. Samozrejmosťou je následné čistenie a upratanie priestorov pre maximálnu spokojnosť zákazníkov.

 

KVALITNÉ A PRECÍZNE práce

 Pred maľovaním pozakrývame nábytok, podlahy, fóliami, ktoré zabránia znečisteniu. Pri maliarskych prácach zabezpečujeme aj jednoduché upratovacie práce, ako umývanie podláh, okien a iných znečistených bytových častí. Pomôžeme Vám s presťahovaním nábytku a premiestniť. Na všetky nami vykonané práce, ako aj maliarske práce dávame vysokú záruku. Dbáme na to, aby naši zákazníci boli spokojní a nemali vysoké náklady. Preto sa snažíme vždy vyhovieť zákazníkovi, lebo náš zákazník, náš Pán.

Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na čísle +421(0)905 311 705, alebo emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.