H.J. BAU

Máte otázku? Volajte alebo nám napíšte! Mobil: +421(0)905 311 705,  Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

hjlogo-potMedzi činnosti našej firmy patrí aj realizácia betónových poterov. Pracujeme s kvalitnou technológiou a s najlepšími materiálmi. Kvalitu zaručuje aj tím zručných pracovníkov.

Čo ponúkame?     Vysoká odbornosť našich pracovníkov Vám zabezpečia kompletnú realizáciu všetkých služieb na vysokej profesionálnej úrovni. Sme schopní reagovať pohotovo aj na tie najnáročnejšie požiadavky.

Poter ako posledná vrstva podlahy, má spĺňať celý rad požiadaviek: - tvrdosť - pevnosť - neprašnosť - nivelitu - elasticitu (pri podlahovom vykurovaní) Tieto potery sú vhodné do všetkých typov podláh v interiéroch, bytových a kancelárskych budov.

Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na čísle +421(0)905 311 705, alebo emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.